Marka

MARKA

 

Meble Industrialne – INDUSTERNO.PL Twoja Forma Stylu

Wybierz naszą markę – industrialne wnętrza do Twojego mieszkania

Jesteśmy polską marką – od wielu lat produkujemy oraz sprzedajemy meble, które cechuje prosta, industrialna, skandynawska stylistyka. Tworzone przez nas meble na wymiar spełniają oczekiwania klientów – są też odpowiedzią na obecne standardy. Coraz częściej cenimy i poszukujemy minimalistycznych rozwiązań, chcemy przebywać we wnętrzach ciepłych, przytulnych, ale wizualnie ascetycznych.

Własne projekty od A do Z

Wyróżnia nas pasja do pracy i samodzielna realizacja. Wszystko robimy sami: począwszy od szkiców mebli, projektów aż po końcowe wykonanie. Stawiamy na jakość. Robimy meble z najlepszych materiałów – odpornych na zabrudzenia i zarysowania. Nasze meble są nie tylko urokliwe i piękne, pasują do każdego wnętrza – są też funkcjonalne i praktyczne. Tworzymy meble na wymiar według indywidualnych projektów klienta lub służymy poradą w wyborze idealnych mebli.  Na specjalne życzenie  tworzymy rysunki i wizualizacje – Klient jest obecny na każdym etapie realizacji.

Połączenie świeżości i ponadczasowej klasyki

Nasza marka jest kojarzona ze świeżością i unikalnością w branży meblowej. Minimalizm, delikatność form jest ponadczasowa i piękna. Tworzymy funkcjonalne meble na wymiar, które dają wnętrzu niepowtarzalności, prawdziwej głębi.

Zapraszamy do współpracy,

Meble Industrialne – Industerno.pl Twoja Forma Stylu