Zwroty / Reklamacje / Gwarancje

Zwroty Reklamacje Gwarancje

Zwroty

Masz wątpliwości do wybranego mebla? Nie wiesz czy w 100 % będzie pasował do twojego domu? Ze spokojem, rozumiemy takie sytuacje. Istnieje możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Należy pamiętać, że prawo zwrotu dotyczy jedynie mebli standardowych.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy skontaktować się z nami poprzez adres mailowy sklep@industerno.pl i wypełnić formularz zwrotu. Zwracany towar wraz z formularzem wysłać na adres:

VictorCommerce Sp. z o.o. Sp. k.

Dział Zwrotów
Ul. Kopanina 54/56
60-105 Poznań

Formularz zwrotu.pdf

Jeżeli zwracany towar nie będzie nosił śladów użytkowania i zniszczenia, środki zostaną zwrócone na numer konta podany w formularzu w ciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki do nas. Prosimy o bardzo dokładne zabezpieczenie zwracanego mebla do transportu powrotnego. Z możliwości zwrotu wyłączone są meble wykonane w niestandardowych wymiarach i kolorystyce, lub wykonane na wymiar dla klienta.

Reklamacje

Jeżeli otrzymany przez Państwa towar ma wadę stwierdzoną przed upływem dwóch lat od dnia jego wydania, prosimy o zgłoszenie wady (można skorzystać z formularza reklamacji) i odesłanie towaru na nasz adres:

VictorCommerce Sp. z o.o. Sp. k.

Dział Reklamacji
Ul. Kopanina 54/56
60-105 Poznań

Formularz reklamacji.pdf

W zgłoszeniu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające kontakt z Państwem na potrzeby procesu reklamacji, a także załączyć do niego dokumenty lub podać dane umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży (np. paragon, numer zamówienia, inne). Załączenie paragonu lub faktury nie jest obowiązkowe, lecz jest przez nas sugerowane, gdyż zazwyczaj przyspiesza proces reklamacji. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia. Klient zostanie poinformowany wyniku rozpatrzenia reklamacji pisemnie, mailowo.

Gwarancje

Wszystkie produkty naszej marki posiadają gwarancję – 12 miesięcy.